TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
adidas Produkte I BOS Sum Set
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(GM8943)
adidas

adidas Produkte I BOS Sum Set

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 92 *
 • 104 3-4Y
 • 98 *
Ruani në listën e të preferuarave
adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i përshtatshëm për të gjitha aktivitetet e vogëlushit tuaj. Kostumi përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra. Detaje

adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i përshtatshëm për të gjitha aktivitetet e vogëlushit tuaj.

Kostumi përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra.

I përbërë nga pambuku, sjell rehati dhe një ndjenjë komoditeti.

Bluza ka një prerje standarde dhe lejon lirinë e lëvizjes së papenguar.

Pantallonat e shkurtra janë të ngushta kanë një brez elastik, në mënyrë që fëmijët të mund të shijojnë lojën pa ndërprerje.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: blu

• Kodi i artikullit: GM8943

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas Infants BOS Logo Summer Set është një kostum për fëmijë i përshtatshëm për të gjitha aktivitetet e vogëlushit tuaj.

Kostumi përbëhet nga një bluzë dhe pantallona të shkurtra.

I përbërë nga pambuku, sjell rehati dhe një ndjenjë komoditeti.

Bluza ka një prerje standarde dhe lejon lirinë e lëvizjes së papenguar.

Pantallonat e shkurtra janë të ngushta kanë një brez elastik, në mënyrë që fëmijët të mund të shijojnë lojën pa ndërprerje.

Specifikim:

• Përbërja: 100% pambuk

• Ngjyra: blu

• Kodi i artikullit: GM8943

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Gjinia Fëmijë djem
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë