TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
adidas Kostum I LIN FT JOG
Kodi i artikullit:
(GS4280)
adidas

adidas Kostum I LIN FT JOG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
4.000 LEK
Shuma e kursyer: 400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 98 2-3Y
 • 104 3-4Y
 • Univerzalno ONE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kostumi sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS është krijuar për t'i dhënë fëmijës suaj rehati maksimale dhe lëvizshmëri të plotë. Çdo moment është një përvojë e re për fëmijët, kështu që plotësojeni fëmijën tuaj me komoditet dhe cilësi të lartë. Ky kostum është i lehtë për tu veshur dhe hequr, por në të njëjtën kohë qëndron në vend ndërsa fëmija juaj është në lëvizje. Logoja e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë një atlet i ardhshëm dhe se fëmija juaj është pjesë e ekipit adidas. Lërini ata të lëvizin pa dyshim në cilësi, dizajn dhe rehati të mirë dhe stërvitini ata me kostumin sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS. Specifikim: Brez elastik Logo adidas Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar Ngjyra: blu, e bardhë .
Detaje

Kostumi sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS është krijuar për t'i dhënë fëmijës suaj rehati maksimale dhe lëvizshmëri të plotë. Çdo moment është një përvojë e re për fëmijët, kështu që plotësojeni fëmijën tuaj me komoditet dhe cilësi të lartë.

Ky kostum është i lehtë për tu veshur dhe hequr, por në të njëjtën kohë qëndron në vend ndërsa fëmija juaj është në lëvizje.

Logoja e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë një atlet i ardhshëm dhe se fëmija juaj është pjesë e ekipit adidas.

Lërini ata të lëvizin pa dyshim në cilësi, dizajn dhe rehati të mirë dhe stërvitini ata me kostumin sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS.

Specifikim:

 • Brez elastik
 • Logo adidas
 • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar
 • Ngjyra: blu, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y
Univerzalno ONE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kostumi sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS është krijuar për t'i dhënë fëmijës suaj rehati maksimale dhe lëvizshmëri të plotë. Çdo moment është një përvojë e re për fëmijët, kështu që plotësojeni fëmijën tuaj me komoditet dhe cilësi të lartë.

Ky kostum është i lehtë për tu veshur dhe hequr, por në të njëjtën kohë qëndron në vend ndërsa fëmija juaj është në lëvizje.

Logoja e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë një atlet i ardhshëm dhe se fëmija juaj është pjesë e ekipit adidas.

Lërini ata të lëvizin pa dyshim në cilësi, dizajn dhe rehati të mirë dhe stërvitini ata me kostumin sportiv për fëmijë adidas ESSENTIALS.

Specifikim:

 • Brez elastik
 • Logo adidas
 • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar
 • Ngjyra: blu, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y
Univerzalno ONE

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë