TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
adidas Kostum W 3S TR TS
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(H10157)
adidas

adidas Kostum W 3S TR TS

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
9.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
9.400 LEK
Çmimi me zbritje
7.500 LEK
Shuma e kursyer: 1.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është kostum për femra nga marka e njohur. Si një bonus shtesë, ky kostum sportiv sjell me vete rehati dhe komoditet. Është i përbërë nga materiali i ricikluar Primegreen me performancë të lartë, si pjesë e nismës së adidas për të ruajtur burimet natyrore dhe zvogëluar emetimet. Specifikim: • Kostum sportiv për femra • Prerje standarde me këmbë të ngushta • Pjesa e sipërme me zinxhir të plotë • Xhepa anësorë me zinxhir • Brez elastik i rregullueshëm në pjesën e poshtme • Xhepat anësorë • Logoja e Badge of Sport • Greengreen • Përbërja: 100% poliester i ricikluar • Ngjyra: e kuqe .
Detaje

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është kostum për femra nga marka e njohur.

Si një bonus shtesë, ky kostum sportiv sjell me vete rehati dhe komoditet.

Është i përbërë nga materiali i ricikluar Primegreen me performancë të lartë, si pjesë e nismës së adidas për të ruajtur burimet natyrore dhe zvogëluar emetimet.

Specifikim:

• Kostum sportiv për femra

• Prerje standarde me këmbë të ngushta

• Pjesa e sipërme me zinxhir të plotë

• Xhepa anësorë me zinxhir

• Brez elastik i rregullueshëm në pjesën e poshtme

• Xhepat anësorë

• Logoja e Badge of Sport

• Greengreen

• Përbërja: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e kuqe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

adidas ESSENTIALS 3-STRIPES është kostum për femra nga marka e njohur.

Si një bonus shtesë, ky kostum sportiv sjell me vete rehati dhe komoditet.

Është i përbërë nga materiali i ricikluar Primegreen me performancë të lartë, si pjesë e nismës së adidas për të ruajtur burimet natyrore dhe zvogëluar emetimet.

Specifikim:

• Kostum sportiv për femra

• Prerje standarde me këmbë të ngushta

• Pjesa e sipërme me zinxhir të plotë

• Xhepa anësorë me zinxhir

• Brez elastik i rregullueshëm në pjesën e poshtme

• Xhepat anësorë

• Logoja e Badge of Sport

• Greengreen

• Përbërja: 100% poliester i ricikluar

• Ngjyra: e kuqe

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
SILUETA_HR TRACKSUIT
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
S S
M M
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë