TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
adidas Kostum I BOS LOGO JOG
Kodi i artikullit:
(H28835)
adidas

adidas Kostum I BOS LOGO JOG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
5.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.100 LEK
Çmimi me zbritje
4.600 LEK
Shuma e kursyer: 500 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 98 2-3Y
  • 104 3-4Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kostumi adidas Badge of Sport Logo do ta drejtojë fëmijën tuaj në botën e sportit që në moshë të re. Logoja e madhe e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë seriozë kur është fjala për sportin dhe se ata janë pjesë e ekipit adidas. Materiali i butë nga i cili është i përbërë ky kostum do t'i lejojë ata të luajnë gjatë gjithë ditës duke qenë të rehatshëm në të njëjtën kohë. Trajnojini ata me kostumin adidas Badge of Sport Logo për fëmijët dhe jepini atyre rehati të madhe gjatë gjithë ditës. Specifikim: Brez elastik Logoja e Badge of Sport Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë .
Detaje

Kostumi adidas Badge of Sport Logo do ta drejtojë fëmijën tuaj në botën e sportit që në moshë të re. Logoja e madhe e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë seriozë kur është fjala për sportin dhe se ata janë pjesë e ekipit adidas. Materiali i butë nga i cili është i përbërë ky kostum do t'i lejojë ata të luajnë gjatë gjithë ditës duke qenë të rehatshëm në të njëjtën kohë. Trajnojini ata me kostumin adidas Badge of Sport Logo për fëmijët dhe jepini atyre rehati të madhe gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

  • Brez elastik
  • Logoja e Badge of Sport
  • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar
  • Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kostumi adidas Badge of Sport Logo do ta drejtojë fëmijën tuaj në botën e sportit që në moshë të re. Logoja e madhe e Badge of Sport i bën të ditur të gjithëve se ata janë seriozë kur është fjala për sportin dhe se ata janë pjesë e ekipit adidas. Materiali i butë nga i cili është i përbërë ky kostum do t'i lejojë ata të luajnë gjatë gjithë ditës duke qenë të rehatshëm në të njëjtën kohë. Trajnojini ata me kostumin adidas Badge of Sport Logo për fëmijët dhe jepini atyre rehati të madhe gjatë gjithë ditës.

Specifikim:

  • Brez elastik
  • Logoja e Badge of Sport
  • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër të ricikluar
  • Ngjyra: gri, e zezë, e bardhë
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
98 2-3Y
104 3-4Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë