TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
adidas Kostum W TS BIG LOGO
Kostum për femra
Kodi i artikullit:
(GT3709)
adidas

adidas Kostum W TS BIG LOGO

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
11.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
11.600 LEK
Çmimi me zbritje
9.300 LEK
Shuma e kursyer: 2.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kostumi modern sportiv për femra është ai që do ju ndihmojë të jeni të freskët edhe pas stërvitjeve tuaja më intensive. Stili sportiv që ju ofron ky kostum adidas ju ndihmon të përqendroheni në misionin tuaj.  Ky produkt është i përbërë nga Primegreen. Produktet tona të pambukut mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut. Kjo është pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike. Specifikimet Kostum për femra 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar Ngjyra e produktit: E zezë / E kuqe / Blu Kodi i produktit: GT3709 .
Detaje

Kostumi modern sportiv për femra është ai që do ju ndihmojë të jeni të freskët edhe pas stërvitjeve tuaja më intensive. Stili sportiv që ju ofron ky kostum adidas ju ndihmon të përqendroheni në misionin tuaj.  Ky produkt është i përbërë nga Primegreen. Produktet tona të pambukut mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut. Kjo është pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimet

 • Kostum për femra
 • 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra e produktit: E zezë / E kuqe / Blu
 • Kodi i produktit: GT3709
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Kostumi modern sportiv për femra është ai që do ju ndihmojë të jeni të freskët edhe pas stërvitjeve tuaja më intensive. Stili sportiv që ju ofron ky kostum adidas ju ndihmon të përqendroheni në misionin tuaj.  Ky produkt është i përbërë nga Primegreen. Produktet tona të pambukut mbështesin prodhimin e qëndrueshëm të pambukut. Kjo është pjesë e ambicieve tona për t'i dhënë fund mbetjeve plastike.

Specifikimet

 • Kostum për femra
 • 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar
 • Ngjyra e produktit: E zezë / E kuqe / Blu
 • Kodi i produktit: GT3709
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
KATEGORIJABIH FA_LIFESTYLE
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë