TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Kostum BTS BOYS SWEATSUIT
CHAMPION Kostum BTS BOYS SWEATSUIT
CHAMPION Kostum BTS BOYS SWEATSUIT
CHAMPION Kostum BTS BOYS SWEATSUIT
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHA213B401-3A)
CHAMPION

CHAMPION Kostum BTS BOYS SWEATSUIT

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
6.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.900 LEK
Çmimi me zbritje
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XS 3-4Y
  • XS 5-6Y
  • S 7-8Y
  • M 9-10Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion BTS është një kostum për fëmijë për djem që sjell një pamje të veçantë të Champion. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. I rehatshëm dhe i lehtë për tu veshur, ky kostum është i përbërë nga një përzierje premium materialesh me një përmbajtje të lartë pambuku. Mbishkrimi dallues Champion i kombinuar me logon në gjoks i jep këtij kostumi për djem një pamje të mrekullueshme sportive. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishet si kostum, por edhe veçanërisht në kombinim me pjesën tjetër të gardërobës. Lërini fëmijët tuaj të gëzojnë komoditetin gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion. Specifikim: • Prerje standarde • Pjesa e sipërme: fiksim me zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë dhe kapuç • Përbërja: 73% pambuk, 21% poliester, 6% viskozë • Ngjyra: gri .
Detaje

Champion BTS është një kostum për fëmijë për djem që sjell një pamje të veçantë të Champion.

Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. I rehatshëm dhe i lehtë për tu veshur, ky kostum është i përbërë nga një përzierje premium materialesh me një përmbajtje të lartë pambuku. Mbishkrimi dallues Champion i kombinuar me logon në gjoks i jep këtij kostumi për djem një pamje të mrekullueshme sportive. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishet si kostum, por edhe veçanërisht në kombinim me pjesën tjetër të gardërobës. Lërini fëmijët tuaj të gëzojnë komoditetin gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Pjesa e sipërme: fiksim me zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë dhe kapuç

• Përbërja: 73% pambuk, 21% poliester, 6% viskozë

• Ngjyra: gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
2XS 3-4Y
XS 5-6Y
S 7-8Y
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Champion BTS është një kostum për fëmijë për djem që sjell një pamje të veçantë të Champion.

Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. I rehatshëm dhe i lehtë për tu veshur, ky kostum është i përbërë nga një përzierje premium materialesh me një përmbajtje të lartë pambuku. Mbishkrimi dallues Champion i kombinuar me logon në gjoks i jep këtij kostumi për djem një pamje të mrekullueshme sportive. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishet si kostum, por edhe veçanërisht në kombinim me pjesën tjetër të gardërobës. Lërini fëmijët tuaj të gëzojnë komoditetin gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Pjesa e sipërme: fiksim me zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë dhe kapuç

• Përbërja: 73% pambuk, 21% poliester, 6% viskozë

• Ngjyra: gri

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
2XS 3-4Y
XS 5-6Y
S 7-8Y
M 9-10Y
L 11-12Y
XL 13-14Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë