TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BTS
CHAMPION Produkte BTS
CHAMPION Produkte BTS
CHAMPION Produkte BTS
Kostum për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHA213G401-08)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BTS

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 2XS 3-4Y
  • XS 5-6Y
  • M 9-10Y
  • S 7-8Y
  • L 11-12Y
  • XL 13-14Y
Ruani në listën e të preferuarave
Champion BTS është një kostum për fëmijë për vajza që sjell një pamje të njohur të Champion. Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. I rehatshëm dhe i lehtë për tu veshur, ky kostum është i përbërë nga një përzierje premium materialesh me një përmbajtje të lartë pambuku. Mbishkrimi dallues Champion i kombinuar me logon në gjoks i jep këtij kostumi për vajza një pamje të mrekullueshme sportive. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishet si kostum, por edhe veçanërisht në kombinim me pjesën tjetër të gardërobës. Lërini fëmijët tuaj të gëzojnë komoditetin gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion. Specifikim: • Prerje standarde • Pjesa e sipërme: fiksim me zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë dhe kapuç • Përbërja: 78% pambuk, 22% poliester • Ngjyra: rozë .
Detaje

Champion BTS është një kostum për fëmijë për vajza që sjell një pamje të njohur të Champion.

Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur gjatë të gjitha aktiviteteve të përditshme në shkollë ose për sport gjatë fundjavës. I rehatshëm dhe i lehtë për tu veshur, ky kostum është i përbërë nga një përzierje premium materialesh me një përmbajtje të lartë pambuku. Mbishkrimi dallues Champion i kombinuar me logon në gjoks i jep këtij kostumi për vajza një pamje të mrekullueshme sportive. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishet si kostum, por edhe veçanërisht në kombinim me pjesën tjetër të gardërobës. Lërini fëmijët tuaj të gëzojnë komoditetin gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion.

Specifikim:

• Prerje standarde

• Pjesa e sipërme: fiksim me zinxhir përgjatë gjithë gjatësisë dhe kapuç

• Përbërja: 78% pambuk, 22% poliester

• Ngjyra: rozë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë