TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
adidas Produkte I FI 3S JOG FT
Kodi i artikullit:
(HF1950)
adidas

adidas Produkte I FI 3S JOG FT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4Y
  • 98 2-3Y
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka adidas
Qëllimi Stërvitje
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë