TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
adidas Kostum Badge of Sports Logo
Kodi i artikullit:
(HF8821)
adidas

adidas Kostum Badge of Sports Logo

Çmimi i mëparshëm
5.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.500 LEK
Çmimi me zbritje
4.400 LEK
Shuma e kursyer: 1.100 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 104 3-4Y
 • 98 2-3Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Kostumi unisex për fëmijë adidas BOS Logo do t'i shpëtojë të vegjlit tuaj për një jetë plot sport. Ky kostum përbëhet nga një pjesë e sipërme dhe një e poshtme. Ai përbëhet nga një pëlhurë e hollë franceze që do t'i ngrohë dhe do t'u japë atyre rehati maksimale. Shiriti elastik u lejon atyre lëvizjen maksimale dhe në të njëjtën kohë siguron që pjesa e poshtme e tyre të mos bjerë gjatë ecjes dhe lojës. Kjo pjesë është e përbërë nga materiali i ricikluar për të ruajtur në maksimum mjedisin tonë. Specifikimi: Brez me llastik Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar.
Detaje

Kostumi unisex për fëmijë adidas BOS Logo do t'i shpëtojë të vegjlit tuaj për një jetë plot sport. Ky kostum përbëhet nga një pjesë e sipërme dhe një e poshtme. Ai përbëhet nga një pëlhurë e hollë franceze që do t'i ngrohë dhe do t'u japë atyre rehati maksimale. Shiriti elastik u lejon atyre lëvizjen maksimale dhe në të njëjtën kohë siguron që pjesa e poshtme e tyre të mos bjerë gjatë ecjes dhe lojës. Kjo pjesë është e përbërë nga materiali i ricikluar për të ruajtur në maksimum mjedisin tonë.
Specifikimi:

 • Brez me llastik
 • Përbërja e materialit: 70% pambuk, 30% poliestër i ricikluar

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kostum
  Marka adidas
  Qëllimi Stërvitje
  Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
  Gjinia Fëmijët
  Masa Masa EU Masa në cm
  104 3-4Y
  98 2-3Y
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kostum HA6598
  6.400 LEK
  Shuma e kursyer 20%
  8.000 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë