TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
adidas Kostum I 3S SPORT SET
Kodi i artikullit:
(HF1905)
adidas

adidas Kostum I 3S SPORT SET

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 104 3-4Y
  • 98 2-3Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Kostum
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Foshnje (0-3 vjeç)
Gjinia Fëmijët
Masa Masa EU Masa në cm
104 3-4Y
98 2-3Y
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Kostum HC0074
4.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
5.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë