CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
CHAMPION BTS
Kodi i artikullit: CHA223G400-80
CHAMPION

CHAMPION BTS

Kodi i artikullit: CHA223G400-80
Champion BTS është kostum për vajza me një logo të njohur Champion.Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur në shkollë, në këndet e lojërave të shkollës ose gjatë çdo aktiviteti tjetër. Ky kostum është i përbërë nga materiale premium dhe është shumë i rehatshëm dhe i lehtë për t'u veshur. Logoja e veçantë Champion i jep këtij kostumi për vajza një pamje sportive të spikatur. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishen si kostum, por edhe veçmas në kombinim me pjesën tjetër të garderobës.Lërini fëmijët tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion.Specifikimi: Llastik në mëngë, bel dhe këmbë Prerje standarde Pjesa e sipërme me zinxhir dhe kapuç në gjatësi të plotë.

SPORT VISION OUTLET ONLINE

Përfitoni deri në -70% ULJE në veshje, atlete dhe aksesorë sportiv.
Shikoni në website për të zbuluar modelet dhe ngjyrat e pafundme me çmimet më të mira.

8.500 LEK
8.500 LEK
2.600 LEK
Shuma e kursyer: 5.900 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 11-12Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Champion BTS është kostum për vajza me një logo të njohur Champion.
Është një zgjedhje e shkëlqyer për t'u veshur në shkollë, në këndet e lojërave të shkollës ose gjatë çdo aktiviteti tjetër. Ky kostum është i përbërë nga materiale premium dhe është shumë i rehatshëm dhe i lehtë për t'u veshur. Logoja e veçantë Champion i jep këtij kostumi për vajza një pamje sportive të spikatur. Pjesa e sipërme dhe e poshtme mund të vishen si kostum, por edhe veçmas në kombinim me pjesën tjetër të garderobës.
Lërini fëmijët tuaj të shijojnë rehatinë gjatë gjithë ditës dhe cilësinë e provuar të veshjeve sportive Champion.
Specifikimi:

 • Llastik në mëngë, bel dhe këmbë
 • Prerje standarde
 • Pjesa e sipërme me zinxhir dhe kapuç në gjatësi të plotë

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kostum
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Brand CHAMPION
  Gjinia Fëmijë vajza

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kostum CHA233G400-3B
  5.100 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  8.500 LEK
  Shtoni në shportë
  CHAMPION BTS
  Kostum
  CHAMPION BTS