NIKE Jordan Jumbo
Kodi i artikullit: 85C209-023
NIKE

NIKE Jordan Jumbo

Kodi i artikullit: 85C209-023
Djali juaj do ta pëlqejë këtë kostum sportiv JORDAN JUMBO SET për djem të vegjël, të frymëzuar nga basketbolli. Bluza është e përbërë prej pëlhure të butë pambuku francez. Ka material elastik që pengon depërtimin e ajrit të frohtë për ti garantuar të voglit ngrohtësi shtesë. Logoja Jordan kompleton më së miri dizajnin e kësaj bluze. Pjesa e poshtme është gjithashtu prej pëlhure pambuku dhe ka një brez elastik për një përshtatje më të mirë, dhe gjithashtu logon Jordan në kombinim me bluzën. Lëreni djalin të veshë këtë kostum dhe një gjë do të jetë më se e sigurt. Ai do të shijojë ditën me gjithçka që ajo do t’i ofrojë.Specifikimi: Kostum sportiv për djem të vegjël Bluzë Logo dhe mbishkrim Jordan Air Përbërja: 60% Pambuk, 40% Poliestër Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe.
7.900 LEK
7.900 LEK
5.500 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për uljet
 • 6-7Y
 • 4-5Y
 • 5-6Y
 • 3-4Y
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Djali juaj do ta pëlqejë këtë kostum sportiv JORDAN JUMBO SET për djem të vegjël, të frymëzuar nga basketbolli. Bluza është e përbërë prej pëlhure të butë pambuku francez. Ka material elastik që pengon depërtimin e ajrit të frohtë për ti garantuar të voglit ngrohtësi shtesë. Logoja Jordan kompleton më së miri dizajnin e kësaj bluze. Pjesa e poshtme është gjithashtu prej pëlhure pambuku dhe ka një brez elastik për një përshtatje më të mirë, dhe gjithashtu logon Jordan në kombinim me bluzën. Lëreni djalin të veshë këtë kostum dhe një gjë do të jetë më se e sigurt. Ai do të shijojë ditën me gjithçka që ajo do t’i ofrojë.

Specifikimi:

 • Kostum sportiv për djem të vegjël
 • Bluzë
 • Logo dhe mbishkrim Jordan Air
 • Përbërja: 60% Pambuk, 40% Poliestër
 • Mirëmbajtja: Lahet në lavatriçe

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Kostum
  Brand NIKE
  Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
  Gjinia Fëmijë djem
  Qëllimi Basketboll

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kostum 85B798-023
  4.700 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Kostum 85B856-023
  3.800 LEK
  Shuma e kursyer 49%
  7.500 LEK
  Shtoni në shportë
  NIKE Jordan Jumbo
  Kostum
  NIKE Jordan Jumbo