TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT
Pantallona të shkurtra për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(DD1911-010)
NIKE

NIKE Pantallona të shkurtra Pro Dri-FIT

Çmimi i mëparshëm
4.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.500 LEK
Çmimi me zbritje
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Pro Dri-FIT janë një pantallona të shkurtra stërvitore për meshkuj të përbëra nga një pëlhurë e lehtë që ju ndihmon të qëndroni të freskët edhe gjatë ushtrimeve të vështira. Janë përbërë nga të paktën 75% fije poliestër të ricikluara. Teknologjia Nike Dri-FIT heq djersën nga trupi, për t’ju ​​bërë më të rehatshëm. Panelet me rrjetë gjithashtu kontribuojnë në rrjedhën më të lartë të ajrit dhe ventilim më të mirë. Specifikim: Përbërja: 90% poliester, 10% material elastik Prerje e ngushtë Teknologjia Dri-FIT Panele rrjetë Brez elastik .
Detaje

Nike Pro Dri-FIT janë një pantallona të shkurtra stërvitore për meshkuj të përbëra nga një pëlhurë e lehtë që ju ndihmon të qëndroni të freskët edhe gjatë ushtrimeve të vështira. Janë përbërë nga të paktën 75% fije poliestër të ricikluara. Teknologjia Nike Dri-FIT heq djersën nga trupi, për t’ju ​​bërë më të rehatshëm. Panelet me rrjetë gjithashtu kontribuojnë në rrjedhën më të lartë të ajrit dhe ventilim më të mirë.

Specifikim:

  • Përbërja: 90% poliester, 10% material elastik
  • Prerje e ngushtë
  • Teknologjia Dri-FIT
  • Panele rrjetë
  • Brez elastik
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Marka NIKE
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Qëllimi Stërvitje
KOLEKCIJA_HR MEN TRAINING
Shkruaj SHORTS
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë