TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger
Kodi i artikullit:
(CZ9060-010)
NIKE

NIKE Pantollona të shkurtra 2 në 1 Challenger

Çmimi i mëparshëm
5.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.900 LEK
Çmimi me zbritje
4.700 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Challenger janë pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj që ju japin një ndjenjë rehatie, mbështetje dhe një pamje perfekte. Pjesa e brendshme e pantallonave të shkurtra është përshtatur për të ofruar më shumë liri. Prerja e lirshme mbi gju ofron mbulim perfekt, duke ju ndihmuar të lëvizni lirshëm pavarësisht nga aktivitetet qe kryeni. Teknologjia Dri-FIT largon djersën nga lëkura dhe ka aftësinë të thahet shpejt, në mënyrë që të jeni komod në çdo kohë. Paneli rrjetë me ajrosje lejon qarkullimin optimal të ajrit. Brezi elastik me rregullim siguron një përshtatje të sigurt sipas nevojave tuaja. Produkti është përbërë nga të paktën 75% fibra të ricikluara. Specifikimi: Pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anash Detaje reflektuese Teknologji Dri-FIT Përbërja: 100% poliestër; rreshtim: 92% poliestër, 8% material elastik.
Detaje

Nike Challenger janë pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj që ju japin një ndjenjë rehatie, mbështetje dhe një pamje perfekte. Pjesa e brendshme e pantallonave të shkurtra është përshtatur për të ofruar më shumë liri. Prerja e lirshme mbi gju ofron mbulim perfekt, duke ju ndihmuar të lëvizni lirshëm pavarësisht nga aktivitetet qe kryeni. Teknologjia Dri-FIT largon djersën nga lëkura dhe ka aftësinë të thahet shpejt, në mënyrë që të jeni komod në çdo kohë. Paneli rrjetë me ajrosje lejon qarkullimin optimal të ajrit. Brezi elastik me rregullim siguron një përshtatje të sigurt sipas nevojave tuaja. Produkti është përbërë nga të paktën 75% fibra të ricikluara.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anash
 • Detaje reflektuese
 • Teknologji Dri-FIT
 • Përbërja: 100% poliestër; rreshtim: 92% poliestër, 8% material elastik

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantollona të shkurtra 2 në 1
  Marka NIKE
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Vrapim
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë