TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(214539-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Pantallona të shkurtra BASIC

Çmimi i mëparshëm
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.500 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë