në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
UMBRO Produkte Big Logo Shorts
Pantallona të shkurtra për futboll për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA201M204-01)
UMBRO

UMBRO Produkte Big Logo Shorts

 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Ruani në listën e të preferuarave
Pantallonat e shkurtra për meshkuj Umbro Big Logo do t'ju japin të gjithë komoditetin gjatë ditëve të ngrohta. Prerja e lirshme do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje perfekte ndërsa xhepat anësore janë ideale për të ruajtur sendet e vogla. Logoja diskrete shpreh shpirtin tuaj sportiv. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Umbro logo.
Detaje

Pantallonat e shkurtra për meshkuj Umbro Big Logo do t'ju japin të gjithë komoditetin gjatë ditëve të ngrohta. Prerja e lirshme do të përshtatet lehtësisht në çdo kombinim veshjeje që ju zgjidhni. Brezi elastik siguron një përshtatje perfekte ndërsa xhepat anësore janë ideale për të ruajtur sendet e vogla. Logoja diskrete shpreh shpirtin tuaj sportiv.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Umbro logo

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë