TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte BERMUDA
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(215098-EM006)
CHAMPION

CHAMPION Produkte BERMUDA

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-WW001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-GS517
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21986-KK001
6.000 LEK
Shuma e kursyer 20%
7.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete S21987-KK001
5.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
6.900 LEK
Ndihmë