TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GK9598)
adidas

adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmimi me zbritje
3.800 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • M M
  • S S
  • L L
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS janë pantallona të shkurtra për meshkuj të cilat do t'ju ofrojnë komoditet maksimal ndërsa relaksoheni, luani sportin tuaj të preferuar ose kur dilni me miqtë. Detaje

adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS janë pantallona të shkurtra për meshkuj të cilat do t'ju ofrojnë komoditet maksimal ndërsa relaksoheni, luani sportin tuaj të preferuar ose kur dilni me miqtë.

Tre vijat anash ju ofrojnë një stil klasik sportiv që nuk del kurrë nga moda.

Materiali i butë nga i cili është i përbërë siguron rehati dhe komoditet maksimal.

Vishni pantallonat e shkurtra për meshkuj Adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS dhe relaksohuni në çdo rast.

SPECIFIKIM:

• Brez elastik

• Xhepa anësorë

• logo e adidas

• Përbërja materiale: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë

• Ngjyra: blu

• Kodi i artikullit: GK9598

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë