TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GK9597)
adidas

adidas Pantallona të shkurtra M 3S FT SHO

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
2
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS pantallonat e shkurtra për meshkuj do t'ju ofrojnë komoditet maksimal ndërkohë që relaksoheni, luani sportin tuaj të preferuar ose kur dilni me miqtë. Lidhëset në brez ju lejojnë të rregulloni gjerësinë siç e shihni të përshtatshme. Detaje

adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS pantallonat e shkurtra për meshkuj do t'ju ofrojnë komoditet maksimal ndërkohë që relaksoheni, luani sportin tuaj të preferuar ose kur dilni me miqtë.

Lidhëset në brez ju lejojnë të rregulloni gjerësinë siç e shihni të përshtatshme.

Materiali i butë nga i cili është I përbërë siguron rehati dhe komoditet maksimal.

Vishni pantallona të shkurtra për meshkuj Adidas ESSENTIALS FRENCH TERRY 3-STRIPES SHORTS dhe relaksohuni në çdo rast.

SPECIFIKIM:

• Brez elastik

• Xhepat anësorë

• logo e adidas në këmbën e majtë

• Përbërja materiale: 53% pambuk, 36% poliester i ricikluar, 11% viskozë

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: GK9597

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Qëllimi Lifestyle
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Masa Masa EU Masa në cm
XS XS
M M
S S
L L
XL XL
2XL 2XL

Komente të tjera

 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Perfect length shorts

  These shorts are a great addition to my Adidas cotton shorts collection. I have the original terry cotton three stripe shorts for cooler days and these for hotter days. The pockets are on both side. The shorts wash really well. They still look new after 6 months of regularly wearing / washing them.

  19.10.2021. 07:48
 • vlerësimi i marrë nga adidas.com
  vlerësimi i marrë nga adidas.com

  Good quality pair of shorts

  Bought this for my son who already owned a pair in Navy and size Small. Knew its quality particularly the cotton material. Very nice.

  14.10.2021. 15:22
Ndihmë