TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
adidas Produkte BO3S CLX SH CL
Pantallona të shkurtra për meshkuj për notim
Kodi i artikullit:
(FJ3409)
adidas

adidas Produkte BO3S CLX SH CL

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 4 *
 • 10 *
 • 6 *
 • 8 *
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Notim
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY7815
Ndjehuni rehat pas një notimi intensiv  me shapkat ADIDLETTE SHOWER SLIDES. T&eu...
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka AQ1703
Ndjehuni rehat pas një notimi intensiv  me shapkat ADIDLETTE SHOWER SLIDES. T&eu...
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë