TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX
Pantallona të shkurtra për meshkuj për notim
Kodi i artikullit:
(FJ3368)
adidas

adidas Pantallona të shkurtra 3-STRIPES CLX

Çmimi i mëparshëm
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.800 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 *
  • 10 *
  • 8 *
  • 4 *
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pantallona të shkurtra
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka adidas
Qëllimi Notim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë