TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH
Pantallona të shkurtra për femra
Kodi i artikullit:
(115924-YS002)
CHAMPION

CHAMPION Pantallona të shkurtra ROCH

Çmimi i mëparshëm
4.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.000 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • XS XS
 • M M
 • S S
 • L L
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion ROCH janë pantallona të shkurtra për femra për të shijuar ditët e ngrohta dhe me diell. Pavarësisht nëse jeni duke u marrë me sport ose duke shijuar kohën tuaj të lirë, këto pantallona të shkurtra do t'ju bëjnë të bini në sy në çdo rast. Ngjyrat me kontrast e bëjnë të gjithë kombinimin më interesant. Shijoni komoditetin e ofruar nga materiali 100% pambuk. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për femra Xhepa anash Brez elastik Logo Champion Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion ROCH janë pantallona të shkurtra për femra për të shijuar ditët e ngrohta dhe me diell. Pavarësisht nëse jeni duke u marrë me sport ose duke shijuar kohën tuaj të lirë, këto pantallona të shkurtra do t'ju bëjnë të bini në sy në çdo rast. Ngjyrat me kontrast e bëjnë të gjithë kombinimin më interesant. Shijoni komoditetin e ofruar nga materiali 100% pambuk.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për femra
 • Xhepa anash
 • Brez elastik
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Marka CHAMPION
  KOLEKCIJA_HR SPORTSWEAR
  Masa Masa EU Masa në cm
  XS XS
  M M
  S S
  L L
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Ndihmë