TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
CHAMPION Produkte COLORS
Pantallona të shkurtra për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHA221M202-62)
CHAMPION

CHAMPION Produkte COLORS

Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Ruani në listën e të preferuarave
Champion COLORS janë pantallona të shkurtra për meshkuj për rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse jeni duke u stërvitur ose thjesht dëshironi rehati gjatë ditës, këto pantallona të shkurtra do t'i përshtaten çdo aktiviteti. Një pëlhurë e butë pambuku dhe një prerje klasike janë gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur dhe për t'u ndjerë mirë. Brezi elastik ofron një përshtatje sipas nevojave tuaja, ndërsa xhepat anësore dhe të pasme do t'ju ofrojnë një pjesë për ruajtjen e sendeve tuaja të vogla. Vishni këto pantallona të shkurtra për meshkuj dhe shijoni komoditetin që ato sjellin në çdo moment të ditës. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për meshkuj Xhepa anash Brez elastik Logo Champion Përbërja: 100% pambuk.
Detaje

Champion COLORS janë pantallona të shkurtra për meshkuj për rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Pavarësisht nëse jeni duke u stërvitur ose thjesht dëshironi rehati gjatë ditës, këto pantallona të shkurtra do t'i përshtaten çdo aktiviteti. Një pëlhurë e butë pambuku dhe një prerje klasike janë gjithçka që ju nevojitet për t'u dukur dhe për t'u ndjerë mirë. Brezi elastik ofron një përshtatje sipas nevojave tuaja, ndërsa xhepat anësore dhe të pasme do t'ju ofrojnë një pjesë për ruajtjen e sendeve tuaja të vogla. Vishni këto pantallona të shkurtra për meshkuj dhe shijoni komoditetin që ato sjellin në çdo moment të ditës.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Xhepa anash
 • Brez elastik
 • Logo Champion
 • Përbërja: 100% pambuk

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-WW001
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21987-GS517
  4.100 LEK
  Shuma e kursyer 41%
  6.900 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Atlete S21986-KK001
  4.500 LEK
  Shuma e kursyer 40%
  7.500 LEK
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Shapka CHF221M412-02
  1.800 LEK
  Shuma e kursyer 28%
  2.500 LEK
  Ndihmë