TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro
Pantallona të shkurtra për futboll për meshkuj
Kodi i artikullit:
(UMA221M201-3A)
UMBRO

UMBRO Pantallona të shkurtra Heritage Retro

Çmimi i mëparshëm
3.900 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.900 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Umbro Heritage Retro janë pantallona të shkurtra sportive për meshkuj. Pantallona të shkurtra pambuku që do të plotësojnë çdo aktivitet tuajin me dozën perfekte të rehatisë. Të përkryera për ditët e ngrohta dhe veshjet me stil sportiv. Xhepat anësore me zinxhir dhe një brez elastik me zinxhir të rregullueshëm kontribuojnë në një pamje dhe funksionalitet gjatë të gjitha aktiviteteve tuaja. Specifikimi: Pantallona të shkurtra për meshkuj Xhepa anash me zinxhir Brez elastik Logoja Umbro .
Detaje

Umbro Heritage Retro janë pantallona të shkurtra sportive për meshkuj. Pantallona të shkurtra pambuku që do të plotësojnë çdo aktivitet tuajin me dozën perfekte të rehatisë. Të përkryera për ditët e ngrohta dhe veshjet me stil sportiv. Xhepat anësore me zinxhir dhe një brez elastik me zinxhir të rregullueshëm kontribuojnë në një pamje dhe funksionalitet gjatë të gjitha aktiviteteve tuaja.
Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra për meshkuj
 • Xhepa anash me zinxhir
 • Brez elastik
 • Logoja Umbro

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Qëllimi Futboll
  Marka UMBRO
  KOLEKCIJA_HR FOOTBALL/SOCCER
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:2
  Ndihmë