TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
adidas Pantallona të shkurtra 3Bar
Pantallona të shkurtra për stërvitje për meshkuj
Kodi i artikullit:
(GL8943)
adidas

adidas Pantallona të shkurtra 3Bar

Prosečna ocena:
5
vlerësime
vlerësime
2
(Oceni)
Çmimi i mëparshëm
6.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
6.500 LEK
Çmimi me zbritje
5.200 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
adidas 3 BAR janë pantallonat e shkurtra sportive për meshkuj. Janë shumë komode dhe të lehta. Ky model është menduar kryesisht për vrapim dhe lloje të ndryshme trajnimi. Janë të përbëra nga materiale që lejojnë lirinë e plotë të lëvizjes. Teknologjia Aeroready ju jep rehati të vërtetë gjatë stërvitjeve të vështira duke thithur djersën nga trupi juaj. Në këtë mënyrë do të qëndroni të thatë dhe të fokusuar. adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme. SPECIFIKIMI I PRODUKTIT: Pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj Teknologjia Primeblue Përbërja: 91% poliestër, 9% elastan .
Detaje

adidas 3 BAR janë pantallonat e shkurtra sportive për meshkuj. Janë shumë komode dhe të lehta. Ky model është menduar kryesisht për vrapim dhe lloje të ndryshme trajnimi. Janë të përbëra nga materiale që lejojnë lirinë e plotë të lëvizjes. Teknologjia Aeroready ju jep rehati të vërtetë gjatë stërvitjeve të vështira duke thithur djersën nga trupi juaj. Në këtë mënyrë do të qëndroni të thatë dhe të fokusuar. adidas ju garanton gjithmonë cilësinë më të mirë të mundshme.
SPECIFIKIMI I PRODUKTIT:

 • Pantallona të shkurtra vrapimi për meshkuj
 • Teknologjia Primeblue
 • Përbërja: 91% poliestër, 9% elastan

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Qëllimi Stërvitje
  Masa Masa EU Masa në cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL

  Komente të tjera

  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Nice fashionable gym shorts

   Nice gym shorts, great for a workout, not too long not too short.

   19.10.2021. 03:27
  • vlerësimi i marrë nga adidas.com
   vlerësimi i marrë nga adidas.com

   Great work out shorts

   Fulfills work out needs well. Colours are great ….

   18.10.2021. 05:05
  Ndihmë