Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Nike Club Alumni
Kodi i artikullit: DX0502-100
Nike

Nike Club Alumni

Kodi i artikullit: DX0502-100
Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Këto pantallona do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e tjera në gardërobën tuaj, prandaj vishini ato, zgjidhni bluzën dhe atletet e preferuara Nike dhe dilni për të shijuar ditën me të gjitha aktivitetet që ka rezervuar për ju.Specifikimi: Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj Brez elastik Xhepa anash Xhep i pasmë Logo Nike Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër.
5.900 LEK
5.900 LEK
5.900 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për uljet
 • XS
 • S
 • M
 • L
 • XL
Zgjidhni sasinë: 1 Kom
2
1
Është e nevojshme të zgjidhni masën/numrin e dëshiruar!
Ruani në listën e të preferuarave

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Të përbëra nga pambuku i butë francez, pantallonat e shkurtra për meshkuj Nike Club Fleece Alumni ju ofrojnë rehati të plotë dhe janë ideale për çdo ditë tuajën. Janë krijuar me skaje të papërpunuara në hyrjet e xhepave dhe skajet e poshtme të pantallonave për të dhënë kështu një pamje të vjetër retro. Brezi elastik lejon t'i rregulloni më tej këto pantallona të shkurtra sipas nevojave tuaja. Pëlhura e butë franceze jep një ndjesi të lehtë, të rehatshme dhe përshtatja e gjerë rreth ijeve dhe kofshëve ju jep një pamje të bukur dhe ndjesi të qetë. Logoja Nike është detaji më i rëndësishëm që nxjerr në pah markën tuaj të preferuar, duke ja bërë të qartë të gjithëve zgjedhjen tuaj. Këto pantallona do të mund të kombinohen lehtësisht me veshjet e tjera në gardërobën tuaj, prandaj vishini ato, zgjidhni bluzën dhe atletet e preferuara Nike dhe dilni për të shijuar ditën me të gjitha aktivitetet që ka rezervuar për ju.

Specifikimi:

 • Pantallona të shkurtra Lifestyle për meshkuj
 • Brez elastik
 • Xhepa anash
 • Xhep i pasmë
 • Logo Nike
 • Përbërja: 58% pambuk, 23% pëlhurë prej fijesh artificiale, 19% poliestër

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pantallona të shkurtra
  Brand Nike
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Nike Club Alumni
  Pantallona të shkurtra
  Nike Club Alumni