TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
adidas Peshqir dore TENNIS WB S
Kodi i artikullit:
(FK0911)
adidas

adidas Peshqir dore TENNIS WB S

Çmimi i mëparshëm
1.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
1.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • OSFM ONE SIZE
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Peshqir dore
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Tenis
Masa Masa EU Masa në cm
OSFM ONE SIZE
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë