TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG
Pjesa e poshtme e kostumit për fëmijë
Kodi i artikullit:
(ED7820)
adidas

adidas Pjesa e poshtme e kostumit 3STRIPES LEGG

Ne ju prezantojmë modelet më të fundit. Shikoni te gjitha masat dhe ngjyrat që janë në dispozicion. 

Çmimi i mëparshëm
4.100 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.100 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 1.200 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 140 9-10Y
  • 164 13-14Y
  • 170 14-15Y
  • 152 11-12Y
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Vijat e adidas dhe logoja Trefoil adidas 3- Stripes në streçet për fëmijë për adoleshentë me një stil të thjeshtë sportiv. Dizajni i pastër, minimalist frymëzon këtë pjesë bazë të veshjes. Pambuku elastik i bën ato të rehatshme dhe të këndshme për tu veshur. Specifikim: • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan • Ngjyra: E zezë .
Detaje

Vijat e adidas dhe logoja Trefoil adidas 3- Stripes në streçet për fëmijë për adoleshentë me një stil të thjeshtë sportiv.

Dizajni i pastër, minimalist frymëzon këtë pjesë bazë të veshjes.

Pambuku elastik i bën ato të rehatshme dhe të këndshme për tu veshur.

Specifikim:

• Materiali: 92% pambuk, 8% elastan

• Ngjyra: E zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MARKER_HR B
Shkruaj PANTS
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
164 13-14Y
170 14-15Y
152 11-12Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Vijat e adidas dhe logoja Trefoil adidas 3- Stripes në streçet për fëmijë për adoleshentë me një stil të thjeshtë sportiv.

Dizajni i pastër, minimalist frymëzon këtë pjesë bazë të veshjes.

Pambuku elastik i bën ato të rehatshme dhe të këndshme për tu veshur.

Specifikim:

• Materiali: 92% pambuk, 8% elastan

• Ngjyra: E zezë

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
Qëllimi Lifestyle
Marka adidas
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SP_LIFESTYLE
MARKER_HR B
Shkruaj PANTS
Masa Masa EU Masa në cm
140 9-10Y
164 13-14Y
170 14-15Y
152 11-12Y

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Ndihmë