në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

PUMA Pjesa e poshtme e kostumit PUMA EVOSTRIPE PANTS
PUMA Pjesa e poshtme e kostumit PUMA EVOSTRIPE PANTS
PUMA Pjesa e poshtme e kostumit PUMA EVOSTRIPE PANTS
PUMA Pjesa e poshtme e kostumit PUMA EVOSTRIPE PANTS
Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
Kodi i artikullit:
(849917-03)
PUMA

PUMA Pjesa e poshtme e kostumit PUMA EVOSTRIPE PANTS

Çmimi i mëparshëm
8.000 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
8.000 LEK
Çmimi me zbritje
5.600 LEK
Shuma e kursyer: 2.400 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • S
 • M
 • L
 • XL
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Si një përzierje ideale e funksionalitetit dhe modës, pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Puma Evostripe është një domosdoshmëri e veshjeve këtë sezon. Linjat ergonomike të dizajnit të kësaj pjese të poshtme ju ofrojnë liri të plotë lëvizjeje, ndërsa teknologjia dryCELL që largon djersën nga lëkura siguron një ndjesi freskie dhe thatësie. Dy xhepa anash me zinxhirë janë vendi ideal për të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Ky produkt është i përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar për të ruajtur mjedisin.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Teknologji dryCELL Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anësore me zinxhir Materiali: 77 % pambuk / 23% poliester.
Detaje

Si një përzierje ideale e funksionalitetit dhe modës, pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Puma Evostripe është një domosdoshmëri e veshjeve këtë sezon. Linjat ergonomike të dizajnit të kësaj pjese të poshtme ju ofrojnë liri të plotë lëvizjeje, ndërsa teknologjia dryCELL që largon djersën nga lëkura siguron një ndjesi freskie dhe thatësie. Dy xhepa anash me zinxhirë janë vendi ideal për të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Ky produkt është i përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar për të ruajtur mjedisin.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Teknologji dryCELL
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anësore me zinxhir
 • Materiali: 77 % pambuk / 23% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Pjesa e poshtme e kostumit
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka PUMA
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë