Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Champion BECK
Kodi i artikullit: S21751-WW001
Champion

Champion BECK

Kodi i artikullit: S21751-WW001
CHAMPION BECK janë atlete për meshkuj të dizajnuara për aktivitetet e përditshme. Ato janë të dizajnuara në një stil klasik dhe janë komode për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike cilësore. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe ju siguron mbështetje të sigurt. Këto atlete komode do t'i kombinoni lehtësisht me një shumëllojshmëri veshjesh të stilit sportiv dhe urban. Specifikimet: Atlete për meshkuj Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike Shollë prej gome.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

CHAMPION BECK janë atlete për meshkuj të dizajnuara për aktivitetet e përditshme. Ato janë të dizajnuara në një stil klasik dhe janë komode për t'u veshur gjatë gjithë ditës. Pjesa e sipërme është prej lëkure sintetike cilësore. Sholla e gomës ngjitet në mënyrë të përkryer në çdo sipërfaqe dhe ju siguron mbështetje të sigurt. Këto atlete komode do t'i kombinoni lehtësisht me një shumëllojshmëri veshjesh të stilit sportiv dhe urban.
Specifikimet:

 • Atlete për meshkuj
 • Pjesa e sipërme prej lëkure sintetike
 • Shollë prej gome

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Champion
  Për momentin nuk ka komente
  Champion BECK
  Produkte
  Champion BECK