Puma PUMA EVOSTRIPE PANTS
Kodi i artikullit: 849917-03
Puma

Puma PUMA EVOSTRIPE PANTS

Kodi i artikullit: 849917-03
Si një përzierje ideale e funksionalitetit dhe modës, pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Puma Evostripe është një domosdoshmëri e veshjeve këtë sezon. Linjat ergonomike të dizajnit të kësaj pjese të poshtme ju ofrojnë liri të plotë lëvizjeje, ndërsa teknologjia dryCELL që largon djersën nga lëkura siguron një ndjesi freskie dhe thatësie. Dy xhepa anash me zinxhirë janë vendi ideal për të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Ky produkt është i përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar për të ruajtur mjedisin.Specifikimi: Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Teknologji dryCELL Brez elastik i rregullueshëm Xhepa anësore me zinxhir Materiali: 77 % pambuk / 23% poliester.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

Si një përzierje ideale e funksionalitetit dhe modës, pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj Puma Evostripe është një domosdoshmëri e veshjeve këtë sezon. Linjat ergonomike të dizajnit të kësaj pjese të poshtme ju ofrojnë liri të plotë lëvizjeje, ndërsa teknologjia dryCELL që largon djersën nga lëkura siguron një ndjesi freskie dhe thatësie. Dy xhepa anash me zinxhirë janë vendi ideal për të gjitha gjërat tuaja thelbësore. Ky produkt është i përbërë nga të paktën 20% material i ricikluar për të ruajtur mjedisin.
Specifikimi:

 • Pjesa e poshtme e kostumit për meshkuj
 • Teknologji dryCELL
 • Brez elastik i rregullueshëm
 • Xhepa anësore me zinxhir
 • Materiali: 77 % pambuk / 23% poliester

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Qëllimi Lifestyle
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Brand Puma
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Puma PUMA EVOSTRIPE PANTS
  Produkte
  Puma PUMA EVOSTRIPE PANTS