Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Z.N.E.
Kodi i artikullit: IN5125

Z.N.E.

Kodi i artikullit: IN5125
Kodi i prodhuesit: IKU98
adidas Z. N. E. është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e krijuar për përdorim dhe kënaqësi të përditshme. Kjo bluzë adidas Z.N.E. është e krijuar me teknologjinë AEROREADY e cila thith lagështinë dhe ju mban të thatë, të freskët dhe rehat gjatë githë kohës në mënyrë që të jeni të përqendruar për të përmbushur dhe arritur qëllimet tuaja të ditës. Të paktën 70% e këtij produkti është përbërë prej materialeve të riciklueshme dhe të rinovueshme. Dizajni i bluzës dhe logoja adidas do të japin mundësi të shumta kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të plotë dhe stil të bukur.Specifikimi: Bluzë Hoodie Lifestyle për femra Kapuç Teknologji AEROREADY Përshtatje e lirshme Logo adidas.
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Produkti mund të ndërrohet brenda 5 ditëve.

Transport falas për porosi mbi 6000L për produktet jo-Outlet.

Ruani në listën e të preferuarave

adidas Z. N. E. është bluzë Hoodie Lifestyle për femra e krijuar për përdorim dhe kënaqësi të përditshme. Kjo bluzë adidas Z.N.E. është e krijuar me teknologjinë AEROREADY e cila thith lagështinë dhe ju mban të thatë, të freskët dhe rehat gjatë githë kohës në mënyrë që të jeni të përqendruar për të përmbushur dhe arritur qëllimet tuaja të ditës. Të paktën 70% e këtij produkti është përbërë prej materialeve të riciklueshme dhe të rinovueshme. Dizajni i bluzës dhe logoja adidas do të japin mundësi të shumta kombinimesh me veshjet e tjera të garderobës tuaj. Visheni bluzën Hoodie Lifestyle dhe niseni ditën tuaj të mbushur me rehati të plotë dhe stil të bukur.

Specifikimi:

 • Bluzë Hoodie Lifestyle për femra
 • Kapuç
 • Teknologji AEROREADY
 • Përshtatje e lirshme
 • Logo adidas

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Produkte
  Koleksion Sportswear
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte AJ8102-684
  Çmimi 3.800 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-NVY
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 216324-BRN
  Çmimi 8.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Sačuvano u omiljne
  Ngjyrat e disponueshme:1
  Produkte 150206-BKRG
  Çmimi 7.900 LEK
  Shtoni në shportë
  Z.N.E.
  Produkte
  Z.N.E.