në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

Produkte
Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Qëllimi
Marka
Mosha
Çmimi
femra
unisex
te-rritur
List: ECOVISION
143 produkt

ECOVISION

Si pjesë e projektit EcoVision, ne zgjedhim për ju modele eco-friendly që kontribuojnë në mbrojtjen dhe ruajtjen e mjedisit.

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1119394-BWHT
Atlete për vrapim për femra
15.300 LEK
Shuma e kursyer 30%
21.900 LEK
Masa
6
8
7
5.5
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete GX0711
Atlete për vrapim për femra
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
4
6
4-
5-
6-
5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1012B182-002
Atlete për vrapim për femra
12.200 LEK
Shuma e kursyer 10%
13.500 LEK
Masa
8.5
7.5
6
5.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1012B272-402
Atlete për vrapim për femra
26.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
29.500 LEK
Masa
5.5
6
8.5
7.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete 1012B356-700
Atlete për vrapim për femra
26.600 LEK
Shuma e kursyer 10%
29.500 LEK
Masa
8.5
5.5
7
7.5
6
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete GY6348
Prosecna ocena:
vlerësime
1
vlerësime
1
5.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
8.000 LEK
Masa
11
8
7
8-
7-
10-
9
9-
12
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:6
Atlete DH3158-100
Atletet lifestyle për femra
10.400 LEK
Shuma e kursyer 10%
11.600 LEK
Masa
6.5
8.5
7.5
6
7
5.5
9
8
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-001
Atlete për vrapim për femra
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
8.5
6
7.5
8
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-500
Atlete për vrapim për femra
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
7.5
7
6.5
6
5.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Atlete DC3729-101
Atlete për vrapim për femra
8.900 LEK
Shuma e kursyer 10%
9.900 LEK
Masa
7
6
6.5
8.5
7.5
8
9
Univerzalno
5.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DD6478-010
Bluzë për vrapim për femra
2.700 LEK
Shuma e kursyer 49%
5.300 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Bluzë DD0626-010
Bluzë për stërvitje për femra
3.200 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.500 LEK
Masa
XS
S
M
L