TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

Lajme
26.11.2021.

ME SIGURI E KUJTONI KËTË BRAND, MONT. RIKTHIMI I TIJ.

Ju kujtohet marka MONT? Gjenerata pak më e vjetër sigurisht që po, sepse dikur veshjet e vjeshtës dhe të dimrit nuk mund të imagjinoheshin pa xhupat e famshëm Mont. Në xhupat Mont kishte gjithçka - si komoditetin, mbrojtjen nga moti i ftohtë dhe era, gjithashtu edhe stilin e mrekullueshëm e dizajnin unik.

Këtë dimër, marka MONT rikthehet përsëri me stil dhe pushton sërisht garderobat tona. Ky është një blogpost për të.

SI LINDI HISTORIA E MARKËS MONT?

Historia filloi në vitin 1955, edhe pse xhupi i parë i përbërë nga puplat u krijua tre dekada më vonë, në vitin kur mali Everest u shkel për herë të parë. Marka MONT pushtoi shpejt Europën, duke mbetur e njohur edhe sot e kësaj dite, falë filozofisë bazë të tre lidhjeve - cilësi, traditë dhe inovacion.

Ka ardhur koha që MONT të takojë gjenerata të reja, sepse viti 2021 është viti në të cilin ne festojmë RE: BORN MONT. Fjala nuk u zgjodh rastësisht dhe mbeti e papërkthyer, sepse përfaqëson një rikthim të madh të markës që shënoi një epokë dhe në të cilën do të fitojë mbi njohësit e markës, por edhe për brezat e rinj.

XHUPAT DHE JELEKËT MONT – ZGJEDHJA MË E MIRË E STILIT TUAJ TË VJESHTËS

Xhupat dhe jelekët e rinj MONT mund të vishen nga kushdo - si ata që i kujtojnë këto modele të kohëve më para ashtu edhe gjeneratat e reja që janë vazhdimisht në kërkim të tendencave të kohës që ndjekin në mënyrë perfekte stilin e tyre urban-sportiv.

Ndër artikujt e disponueshëm në ofertën tonë këtë sezon, bien në sy xhupat e shumëllojshëm të femrave, materialet dhe ngjyrat e të cilave tërheqin vëmendjen me shikim të parë. Ato janë të lehta dhe praktike për t'u veshur e ofrojnë mbrojtje të shkëlqyer nga era dhe shiu. Mund t'i paketoni në çantë (po, në çantën tuaj!) dhe t'i merrni me vete kudo që të shkoni. Ato vijnë me një qese, që është një detaj që padyshim thotë shumë për fleksibilitetin dhe dobinë e modelit MONT.

Xhupat dhe jelekët për meshkuj tregojnë se sa më pak do të thotë gjithmonë më shumë dhe se prerjet e reduktuara dhe ngjyrat neutrale janë të mjaftueshme për t'ju dhënë një pamje urbane dhe mbresëlënëse. MONT është këtu për t'ju siguruar mbrojtjen më të mirë nga era dhe shiu.

MODET E DOMOSDOSHËM E MONT-IT PËR KËTË VJESHTË

Modeli më i preferuar nga koleksioni MONT janë jelekët e meshkujve! Duke qenë se kjo është një veshje që u rikthye përsëri në mode dhe u bë sërish pjesë e pazëvendësueshme e çdo stili sportiv, madje edhe pjesë e përditshmërisë, nuk është e nevojshme të flitet shumë për funksionin dhe prakticitetin e tij.

Siç do jelek MONT, me mbushje të lehtë, prerje e thjeshtë, jakë e lartë që ofron mbrojtje të shkëlqyer dhe xhepa anash të ndarë me zinxhirë, të cilët japin hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sendeve të vogla. Keni nevojë për një arsye tjetër pse duhet t'i keni në koleksionin tuaj?

Ne jemi të entuziasmuar që marka MONT të bëhet must në veshjet e vjeshtës dhe dimrit. Hidhini një sy të gjitha modeleve në ofertën tonë, sepse ato tashmë janë zyrtarisht në dyqanet tona dhe online.

Ekipi Sport Vision

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Artikuj të ngjashëm

18.
Jan.
2022.
Lajme
Ju keni marrë vendime për Vitin e Ri, por ende nuk keni filluar t'i zbatoni ato? Mos prisni momentin e duhur, filloni tani!
07.
Dec.
2021.
Lajme
Ditë më të ftohta janë duke ardhur. A i keni gati xhupat e ngrohtë, dimëror?
05.
Nov.
2021.
Lajme
Ideale për një periudhë tranzicioni si kjo dhe një pjese që është gjithmonë në trend. Jeleku është nj&eum...
26.
Oct.
2021.
Lajme
Rehati, ngrohtësi dhe klas…! Ne zbulojmë gjithçka që duhet të mësoni rreth trendit më të ri të botës,...
04.
Oct.
2021.
Lajme
Këtu janë disa nga arsyet më të zakonshme pse mund të ndiheni vazhdimisht të lodhur, si dhe këshilla të dobishme se si t...
21.
Sep.
2021.
Lajme
Modelet më të fundit të markave me famë botërore janë këtu. Ju prezantojmë me modelet që janë në dispozic...
06.
Sep.
2021.
Lajme
Gati për fillimin e vitit të ri shkollor? Ju prezantojmë 6 artikujt kryesorë që nxënësit do të duan të veshin.
19.
Aug.
2021.
Lajme
Ju paraqesim artikujt kryesorë në ofertën tonë që tani janë me Super Ulje. Kap ofertën!
21.
Jul.
2021.
Lajme
Temperaturat tropikale nuk kufizojnë domosdoshmërisht sportet. Përfitoni nga ditët më të freskëta, si dhe nga temperaturat m&...
19.
Jul.
2021.
Lajme
Trendet po ndryshojnë, por atletet Air Max mbeten të preferuarat tona, pavarësisht sezonit. Këto janë modelet që duam tani!