TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
CHAMPION Shapka PRINTY PS
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32111-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Shapka PRINTY PS

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 31 31 19
  • 29 29 17
  • 30 30 18
  • 32 32 20
  • 33 33 21
  • 28 28 16
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SU_KIDS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
31 31 19
29 29 17
30 30 18
32 32 20
33 33 21
28 28 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
KATEGORIJABIH SU_KIDS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
31 31 19
29 29 17
30 30 18
32 32 20
33 33 21
28 28 16

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211B401-20
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka S32112-KK001
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Ndihmë