TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(S32112-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Shapka PRINTY ALL OVER GS

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 35 35 22.5
  • 36 36 23
  • 38 38 24
  • 37 37 23.5
  • 34 34 21.5
  • 39 39 24.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
35 35 22.5
36 36 23
38 38 24
37 37 23.5
34 34 21.5
39 39 24.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211B401-20
1.500 LEK
Shuma e kursyer 32%
2.200 LEK
Ndihmë