TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
Shapka për të rritur
Kodi i artikullit:
(EG1758)
adidas

adidas Produkte ADILETTE AQUA

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 9 43 1/3 26.7
  • 6 39 1/3 24.2
  • 4 36 2/3 22.5
  • 10 44 2/3 27.6
  • 7 40 2/3 25
  • 11 46 28.4
  • 8 42 25.9
  • 5 38 23.3
  • Univerzalno *
Ruani në listën e të preferuarave
Lahuni pas pishinës në këto shapka miqësore me dushin. Amortizimi i butë ju jep këmbëve të lodhura më rehati. Detaje

Lahuni pas pishinës në këto shapka miqësore me dushin. Amortizimi i butë ju jep këmbëve të lodhura më rehati.

• Shtresa EVA

• Mbushja Cloudfoam

• Materiali i tharjes së shpejtë

• Ngjyra e produktit: E zezë  / Metalike e artë / E zezë

• Kodi i produktit: EG1758

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë