TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
adidas Produkte ADILETTE AQUA
Shapka për të rritur
Kodi i artikullit:
(F35550)
adidas

adidas Produkte ADILETTE AQUA

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 5 38 23.3
  • 6 39 1/3 24.2
  • 10 44 2/3 27.6
  • 11 46 28.4
  • 8 42 25.9
  • 9 43 1/3 26.7
  • 4 36 2/3 22.5
  • 7 40 2/3 25
Ruani në listën e të preferuarave
Jepni rehati këmbëve tuaja në shapkat ADIDLETTE AQUA SLIDES. Të dizenjuara për t’u veshur në pishinë, këto shapka unisex për të rritur thahen shpejt dhe nuk rrëshqasin, duke i bërë ato një aleat ideal. Detaje

Jepni rehati këmbëve tuaja në shapkat ADIDLETTE AQUA SLIDES.

Të dizenjuara për t’u veshur në pishinë, këto shapka unisex për të rritur thahen shpejt dhe nuk rrëshqasin, duke i bërë ato një aleat ideal.

Ata kanë tabanin EVA dhe shtresën Cloudfoam për të ndjerë një rehati të butë në çdo hap.

Specifikim:

• Shapka unisex për të rritur

• Material i lehtë, me tharje të shpejtë

• Shtresa EVA

• Ngjyra: e zezë

• Kodi i artikullit: F35550

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Qëllimi Notim
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë