TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
adidas Shapka ADILETTE AQUA K
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(EF1752)
adidas

adidas Shapka ADILETTE AQUA K

Çmimi i mëparshëm
2.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.600 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 800 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • Univerzalno *
 • 13-K *
 • 12-K *
 • 4- *
 • 2- *
 • 3- *
 • 3 35 22
 • 4 36 23
 • 6 38 25
 • 5 37 24
 • 2 34 21
 • 1 33 20.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
ADIDET ADILETTE AQUA SLIDES janë shapka unisex për fëmijë me dizajn të thjeshtë me detaje legjendare të adidas. Ata thahen shpejt dhe për këtë arsye janë ideale për tu veshur pas një stërvitjeje në pishinë ose për një qëndrim aktiv pranë ujit. Detaje

ADIDET ADILETTE AQUA SLIDES janë shapka unisex për fëmijë me dizajn të thjeshtë me detaje legjendare të adidas.

Ata thahen shpejt dhe për këtë arsye janë ideale për tu veshur pas një stërvitjeje në pishinë ose për një qëndrim aktiv pranë ujit.

Pjesa e poshtme e krijuar posaçërisht me teknologjinë e butë EVA siguron rehati superiore gjatë ecjes.

Specifikim:

 • Shapka uniseks
 • Lehtësisht për tu veshur
 • Pjesa e sipërme sintetike
 • tabani EVA
 • Tharja e shpejtë
 • Kodi i artikullit: EF1752
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle, Notim
Marka adidas
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
Univerzalno
13-K
12-K
4-
2-
3-
3 35 22
4 36 23
6 38 25
5 37 24
2 34 21
1 33 20.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka FY8844
Shapkat për fëmijë adidas ADILETTE SHOWER K. Këto shapka i sigurojn&eu...
2.000 LEK
Shuma e kursyer 31%
2.900 LEK
Ndihmë