TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
CHAMPION Shapka REA GS
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHF211F400-01)
CHAMPION

CHAMPION Shapka REA GS

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 37 37 23.5
  • 35 35 22.5
  • 38 38 24
  • 36 36 23
  • 39 39 24.5
  • 34 34 21.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SU_KIDS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
35 35 22.5
38 38 24
36 36 23
39 39 24.5
34 34 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Marka CHAMPION
Gjinia Fëmijë vajza
KATEGORIJABIH SU_KIDS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
37 37 23.5
35 35 22.5
38 38 24
36 36 23
39 39 24.5
34 34 21.5

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka CHF211F400-85
1.800 LEK
Shuma e kursyer 28%
2.500 LEK
Ndihmë