TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
CHAMPION Shapka JAMES
Shapka për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHF211M410-02)
CHAMPION

CHAMPION Shapka JAMES

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 42 42 27
  • 44 44 28.5
  • 41 41 26.5
  • 40 40 26
  • 45 45 29.5
  • 43 43 28
  • 46 46 30
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle, Notim
Gjinia Meshkuj
Mosha Të rritur
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
42 42 27
44 44 28.5
41 41 26.5
40 40 26
45 45 29.5
43 43 28
46 46 30
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Ndihmë