TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
CHAMPION Shapka James
Shapka për meshkuj
Kodi i artikullit:
(CHF211M410-01)
CHAMPION

CHAMPION Shapka James

Çmimi i mëparshëm
2.500 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.500 LEK
Çmimi me zbritje
1.800 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 40 40 26
 • 42 42 27
 • 41 41 26.5
 • 43 43 28
 • 46 46 30
 • 44 44 28.5
 • 45 45 29.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Champion JAMES janë shapka për meshkuj që mund t'i vishni në pishinë, në dush pas stërvitjes ose gjatë ditëve të nxehta të verës. Pjesa e sipërme është prej materialesh sintetike që thahen shpejt dhe janë rezistente ndaj ujit dhe diellit. Tabani EVA i bën ato të lehta dhe komode për t'u veshur për një periudhë të gjatë kohe. Vishni këto shapka për meshkuj Champion JAMES dhe nisni aventurat e verës. Specifikimi: Shapka për meshkuj Logoja Champion Pjesa e sipërme: PVC EVA Technology Ngjyra: E zezë Kodi i produktit: CHF211M410-01 .
Detaje

Champion JAMES janë shapka për meshkuj që mund t'i vishni në pishinë, në dush pas stërvitjes ose gjatë ditëve të nxehta të verës. Pjesa e sipërme është prej materialesh sintetike që thahen shpejt dhe janë rezistente ndaj ujit dhe diellit. Tabani EVA i bën ato të lehta dhe komode për t'u veshur për një periudhë të gjatë kohe. Vishni këto shapka për meshkuj Champion JAMES dhe nisni aventurat e verës.
Specifikimi:

 • Shapka për meshkuj
 • Logoja Champion
 • Pjesa e sipërme: PVC
 • EVA Technology
 • Ngjyra: E zezë
 • Kodi i produktit: CHF211M410-01

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Qëllimi Lifestyle, Notim
  Gjinia Meshkuj
  Mosha Të rritur
  Marka CHAMPION
  Masa Masa EU Masa në cm
  40 40 26
  42 42 27
  41 41 26.5
  43 43 28
  46 46 30
  44 44 28.5
  45 45 29.5
  Për momentin nuk ka komente

  Produkte të ngjashme

  Ndihmë