TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(CN9677-004)
NIKE

NIKE Produkte WMNS VICTORI ONE SLIDE

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 39 25
  • 9 42.5 27.5
  • 7 38 24
  • 6 36.5 23
  • 5 35.5 22
Ruani në listën e të preferuarave
Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara në mënyrë të përsosur dhe të rehatshme që do t’i përdorni në çdo sezon. Detaje

Nike Victory One Women's Shower Slide janë shapka për femra të stiluara në mënyrë të përsosur dhe të rehatshme që do t’i përdorni në çdo sezon.

Pavarësisht nëse jeni në plazh ose në  pishinë, këto shapka kanë aftësinë të thahen shpejt, duke i bërë ato ideale për të gjitha aktivitetet në prani të ujit.

Ndërtimi i gjerë i pjesës së sipërme të rrumbullakosur dhe logoja e Nike përshtatet lehtësisht me formën e këmbës suaj.

Specifikim:

• Nike dhe Swoosh

• Kodi i artikullit: CN9677-004

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Gjinia Femra
KOLEKCIJA_HR NIKE SPORTSWEAR
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-600
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:3
Atlete DH3158-102
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:2
Atlete DH9523-002
8.400 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.500 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Atlete DH0874-003
9.500 LEK
Shuma e kursyer 20%
11.900 LEK
Ndihmë