TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
CHAMPION Shapka AMOS
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(CHF211B401-20)
CHAMPION

CHAMPION Shapka AMOS

Çmimi i mëparshëm
2.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
2.200 LEK
Çmimi me zbritje
1.500 LEK
Shuma e kursyer: 700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 28 28 16
  • 32 32 20
  • 31 31 19
  • 33 33 21
  • 30 30 18
  • 29 29 17
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Fëmijë të vegjël (4-10 vjeç)
Gjinia Fëmijë djem
Marka CHAMPION
Masa Masa EU Masa në cm
28 28 16
32 32 20
31 31 19
33 33 21
30 30 18
29 29 17
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë