TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
adidas Shapka Adilette Shower
Shapka për të rritur
Kodi i artikullit:
(GZ5920)
adidas

adidas Shapka Adilette Shower

Çmimi i mëparshëm
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
3.600 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 8 42 25.9
 • 7 40 2/3 25
 • 12 47 1/3 29.3
 • 11 46 28.4
 • 9 43 1/3 26.7
 • 10 44 2/3 27.6
 • 13 48 2/3 30.1
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Nga pishina deri te ditët e nxehta të verës në plazh shapkat unisex adidas ADILETTE SHOWER janë të dizajnuara për komoditet dhe rehati superiore. Ndërtimi i tyre siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe janë të lehta për t'u veshur dhe hequr sipas nevojës. Pjesa e mesme e lehtë i mban këmbët tuaja të rehatshme gjatë gjithë ditës. Logoja e adidas dhe vijat dalluese plotësojnë stilin e kultit të adidas. Specifikimi: Pjesa e sipërme sintetike .
Detaje

Nga pishina deri te ditët e nxehta të verës në plazh shapkat unisex adidas ADILETTE SHOWER janë të dizajnuara për komoditet dhe rehati superiore. Ndërtimi i tyre siguron ngjitje të mirë në sipërfaqe të ndryshme dhe janë të lehta për t'u veshur dhe hequr sipas nevojës. Pjesa e mesme e lehtë i mban këmbët tuaja të rehatshme gjatë gjithë ditës. Logoja e adidas dhe vijat dalluese plotësojnë stilin e kultit të adidas.
Specifikimi:

 • Pjesa e sipërme sintetike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Marka adidas
  Gjinia Unisex
  Masa Masa EU Masa në cm
  8 42 25.9
  7 40 2/3 25
  12 47 1/3 29.3
  11 46 28.4
  9 43 1/3 26.7
  10 44 2/3 27.6
  13 48 2/3 30.1
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë