TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
adidas Produkte Adilette Aqua
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(GZ5879)
adidas

adidas Produkte Adilette Aqua

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6 39 24
  • 7 40.5 25
Ruani në listën e të preferuarave
Shapkat për femra për pishina dhe plazh adidas Adilette Aqua dallohen me stilin e tyre ikonik. Këto shapka që thahen shpejt janë të theksuara nga vijat dalluese të adidas në pjesën e sipërme. Materiali I butë nga i cili është përbërë ofron rehati superiore në plazh, pishinë, në dush ose jashtë. Specifikimi: • Shapka për femra• Pjesa e sipërme sintetike .
Detaje

Shapkat për femra për pishina dhe plazh adidas Adilette Aqua dallohen me stilin e tyre ikonik. Këto shapka që thahen shpejt janë të theksuara nga vijat dalluese të adidas në pjesën e sipërme. Materiali I butë nga i cili është përbërë ofron rehati superiore në plazh, pishinë, në dush ose jashtë.
Specifikimi:
• Shapka për femra
• Pjesa e sipërme sintetike

Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Femra
Për momentin nuk ka komente
Ndihmë