TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
adidas Shapka ADILETTE CLOG
Shapka për të rritur
Kodi i artikullit:
(GW1050)
adidas

adidas Shapka ADILETTE CLOG

Çmimi i mëparshëm
5.800 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
5.800 LEK
Çmimi me zbritje
2.900 LEK
Shuma e kursyer: 2.900 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 11 46 29
  • 7 40.5 25.5
  • 9 43 27.5
  • 8 42 26.5
  • 10 44.5 28.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Qëllimi Lifestyle
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Masa Masa EU Masa në cm
11 46 29
7 40.5 25.5
9 43 27.5
8 42 26.5
10 44.5 28.5
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5920
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Ndihmë