TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
adidas Produkte ADILETTE COMFORT
Shapka për të rritur
Kodi i artikullit:
(GZ5891)
adidas

adidas Produkte ADILETTE COMFORT

Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 8 42 26.5
  • 11 46 29
  • 10 44.5 28.5
  • 7 40.5 25.5
  • 9 43 27.5
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Produkte
Qëllimi Lifestyle, Notim
Mosha Të rritur
Marka adidas
Gjinia Unisex
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Shapka GZ5923
2.500 LEK
Shuma e kursyer 31%
3.600 LEK
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:1
Ndihmë