TRANSPORT FALAS

në të gjithë Shqipërinë

MËNYRAT E PAGESËS

pagesa cash dhe pagesa me kartë

NA KONTAKTONI:

+35544511222

KENI NEVOJË PËR NDIHMË PËR TË BËRË POROSI?

   

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)
Shapka për fëmijë
Kodi i artikullit:
(819352-600)
NIKE

NIKE Shapka NIKE KAWA SLIDE (GS/PS)

Çmimi i mëparshëm
4.400 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.400 LEK
Çmimi me zbritje
3.100 LEK
Shuma e kursyer: 1.300 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
  • 6Y 38.5 24
  • 2Y 33.5 21
  • 3Y 35 22
  • 4Y 36 23
  • 5Y 37.5 23.5
  • Univerzalno *
  • 7Y 40 25
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT KAWA SLIDE
KATEGORIJABIH SU_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Qëllimi Notim
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
2Y 33.5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
Univerzalno
7Y 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Shapka
Marka NIKE
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
GMO_CONSUMER_GROUP BOYS GRADE SCHL
GPO_FRSTOFRDT KAWA SLIDE
KATEGORIJABIH SU_KIDS
MDL_SILHDESC LOW TOP
Qëllimi Notim
PROD_CATDESC NSW OTHER SPORTS
SILUETA_HR SLIDES
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
2Y 33.5 21
3Y 35 22
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
Univerzalno
7Y 40 25

Lini një koment

Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Ngjyrat e disponueshme:5
Shapka 819352-100
3.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
4.400 LEK
Ndihmë