në të gjithë Shqipërinë për porosi mbi vlerën 6000L

pagesa cash dhe pagesa me kartë

+35544511222

NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI
Shapka për femra
Kodi i artikullit:
(343881-102)
NIKE

NIKE Shapka WMNS BENASSI JDI

Çmimi i mëparshëm
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Çmim i vlefshëm me pakicë
4.200 LEK
Shuma e kursyer: 0 LEK
Më njoftoni për zbritjen
 • 42
  42
 • 39
  39
 • 38
  38
 • 36.5
  36.5
 • 40.5
 • 35.5
  35.5
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave
Shapkat për femra Nike Benassi JDI janë krijuar për t'ju sjellë rehati dhe mbështetje. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike me mbushje për një ndjesi të butë dhe komode. Sholla e qëndrueshme Phylon, e cila gjithashtu ka funksion në thembra, ju siguron këmbëve tuaja rehati dhe qëndrueshmëri të zbutur. Këto shapka klasike sportive kanë një logo të madhe Nike që theksojnë një pamje unike atletike.SPECIFIKIM: Shapka për femra Pjesa e sipërme sintetike.
Detaje

Shapkat për femra Nike Benassi JDI janë krijuar për t'ju sjellë rehati dhe mbështetje. Pjesa e sipërme e përbërë prej lëkure sintetike me mbushje për një ndjesi të butë dhe komode. Sholla e qëndrueshme Phylon, e cila gjithashtu ka funksion në thembra, ju siguron këmbëve tuaja rehati dhe qëndrueshmëri të zbutur. Këto shapka klasike sportive kanë një logo të madhe Nike që theksojnë një pamje unike atletike.
SPECIFIKIM:

 • Shapka për femra
 • Pjesa e sipërme sintetike

 • Karakteristikat Vlerë
  Kategoria Shapka
  Marka NIKE
  Qëllimi Lifestyle
  Mosha Të rritur
  Gjinia Femra
  Aktualisht nuk ka vlerësime për këtë produkt. Vlerësimi është i mundur vetëm për përdoruesit që kanë blerë produktin në sportvision.al.
  Për momentin nuk ka komente
  Ndihmë